15 günlük Red Bull Music Festival Istanbul

Geçen yıl ilki gerçekleştirilen ve büyük ilgi gören Red Bull Music Festival Istanbul, bu yıl da 1-15 Ekim 2019 tarihleri arasında gerçekleşecek. Festivalde şimdiden yerini almak isteyen müzikseverler için biletler, Biletix’te fiyatlarla satışa sunuldu.


Red Bull Music Festival Istanbul’un ikincisi, 1-15 Ekim 2019 tarihleri arasında gerçekleşecek. Red Bull’un müzikteki yenilikçi misyonunu üstlenecek olan festival, 5 benzersiz konsept ile 6 ayrı mekana ve 15 güne yayılacak.

Şehrin ruhuna uygun müzikal programların yer aldığı festivalde; elektronik dans müziğini fütüristik açıdan ele alan Futurave Night konsepti olacak. Synthesizer müziğe odaklanan Aposynthesis Night, hip hop müziğin Berlin – İstanbul yolculuğuna tanık olacağımız Kan Kardeşler Gecesi de var. Ayrıca Afrika müziğinin farklı isimlerini bir araya getiren Alpha Night ve Vogue kültürünün parıltılı dünyasını yansıtan Ballroom Night gibi benzersiz müzik deneyimlerine sahne olacak.

Festival kapsamında sergilerin, radyo programlarının, canlı performansların ve atölyelerin yer alacağı Red Bull House of Music de müzikseverler için 15 gün boyunca açık olacak. 90’dan fazla sanatçıyı ağırlayacak Red Bull Music Festival Istanbul’un kombine bilet seçeneği de mevcut.