24 saatte 2 mekan 5 sahne : ONE LOVE FESTİVAL 15

Her şey müzikle, yaz coşkusuyla ve festivallerle çok güzel olacak! Yazın gelmesiyle birlikte açılan festival sezonunda bu sene özlenen bir tat geri geliyor. Son olarak 2015’te düzenlenen One Love Festival’in 15′incisi 20 Temmuz’da müzikseverlerle buluşuyor. 20 Temmuz Cumartesi günü öğlen 12’de başlayacak festival 21 Temmuz sabahına kadar devam edecek.

Etkinlik eskisi gibi İstanbul Parkorman’da başlayacak, Volkswagen Arena’ya uzanacak. İki ayrı mekanda beş farklı sahnede gerçekleşecek One Love Festival’de yer alacak isimler de epey sıkı. Sahne alacak isimler arasında kimler var kimler… Parkorman, Birlikte Güzel Sahnesi’nde Fransız müzik prodüktörü ve yönetmen Guillaume ve Jonathan Alric ikilisinin dans müziği projesi The Blaze; İngiltere çıkışlı elektro-pop üçlüsü Years & Years ve Türkçe rap müziğin önemli isimlerinden Kamufle yer alacak.

Festivalde Kendine Has Sahnesi’nde yer alacak isimlerin bazıları ise; ilk kez birlikte performans sergileyecek Türkçe hip-hop ve trap müziğin önemli ismi Ezhel ve son albümleri Fırtınayt ile elektronik müziğe adım atan Büyük Ev Ablukada, albümleriyle uluslararası başarı kazanan şarkıcı, söz yazarı, yapımcı ve işitsel-görsel kavramcı Gaye Su Akyol; İngiltere müzik sahnesinde dikkatleri hızla üstüne çeken müzisyen ve şarkı yazarı Skinny Pelembe ve daha birçok isim… Parkorman’da programlaması Red Bull tarafından yapılan sahnede ise; Kerem Akdağ ve Ece Özel gibi uluslararası başarı sağlamış Türk DJ ve prodüktörlerin yanı sıra Hollanda’nın ünlü ve çok sevilen dans festivali Dekmantel’in kurucusu olan DJ ikilisi Dekmantel Soundsystem, One Love Festival 15 katılımcılarını eğlendirecek.

Bugüne kadar yüzden fazla grup ve 1.600’den fazla sanatçıyı, toplamda 220 bini aşkın müzikseverle buluşturan One Love Festival, iyi müzikle eğlenme ve şehrin içinde özgürleşme zevkini, eğlence ve festival deneyimi ile bir kez daha yaşatacak. Biletler de Biletix’te satışa çıktı. Festival biletinin fiyatı 150 lira. 24 saatlik konsere değer!