Audioban: Mart 2019

Saykedelik ve garage'ı bir araya getiren Eskiz

01.03
Housing Crash & The Young Shaven & Ponza @Peyote Nevizade
Post punk, new wave ve krautrock tınılarını harmanlayan Housing Crash, ateşli sahneleriyle bilinen İstanbullu postpunk grubu The Young Shaven ve saykedelik rock, grunge etkileriyle Ponza sahnede olacak. Bu müzik dolu etkinlik ücretsiz.

09.03
Bam Bam Bam & Eskiz @Ankara Zoon
Bir yanda 2015’te kurulan garage rock punk ve lo-fi grubu Bam Bam Bam diğer yanda saykedelik ve garage’ı bir araya getiren Eskiz. Sayın garage müzikseverler, bu iki grubun Ankara Zoon’daki buluşmasını kaçırmayın!

15.03
Non Square: Reflections of Us Albüm Lansman Konseri @Salon İKSV
Glitch, ambient, IDM ve breakbeat gibi türlerden etkilenen grift elektronik müzik yapımcısı Non Square‘in yayınlanan ilk albümü Reflections of Us’ın lansmanı Salon’da gerçekleşecek. Elektronik müzikseverlere duyurulur!

16.03
Audioban Meets: Badmash @KargART
Radyo BZK olarak internet üzerinden yayın hayatına başlayan, plak şirketi ve kolektif olarak
yola devam eden Badmash dubstep, trap, beats, triphop ve footwork gibi türlere hitap ediyor.

19.03
Audiobanspace @Audioban Ofis
Audioban atölye ve workshop’larıyla ufuk açıcı etkinliklerine devam ediyor. Audioban Space, yeni konuğuyla Audioban Ofis’te.

25.03
KODA: Notthere @Arkaoda
Audioban bu sefer melankolik atmosferden alıp ambient ve drone temelli çalışmalara imza atan prodüktör Notthere‘i getiriyor.

29.03
Audioban Meets: Syncope @Peyote Nevizade
Etkinlikler organize eden ve farklı janrlardan canlı DJ setleri paylaşan Syncope oluşumu Audioban Meets kapsamında Peyote Nevizade‘de.